Mitsubishi Motors ve Mitsubishi Fuso Türkiye Distribütörü Temsa Motorlu Araçlar’ın yetkili servislerdeki yeni tercihi oldu

Petrol Ofisi ve Temsa Motorlu Araçlar arasındaki iş birliği kapsamında, Mitsubishi Motors ve Mitsubishi Fuso markalı araçlarda, ileri teknolojiyle üretilen yüksek performansa sahip Petrol Ofisi Madeni Yağlar tavsiye edilecek ve Temsa Motorlu Araçlar yetkili servislerinde de satışa sunulacak.

temsapogorsel

Petrol Ofisi ve Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi Motors binek ve ticari ile Mitsubishi Fuso ticari araçların yağ tedarik ve tavsiye anlaşmasına imza attı. Buna göre Türkiye çapındaki 58 Temsa Motorlu Araçlar Yetkili Servisi’nde bakıma gelen araçlarda Petrol Ofisi Madeni Yağlar ürünleri kullanılacak.

Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ın, Derince Teknoloji ve Üretim Merkezi’nde (POTEM) üretilen üstün teknolojiye sahip yenilikçi maxima, MAXIMUS ve Maxigear ailesi ürünleri, Temsa Motorlu Araçlar’ın yetkili servislerinde servise gelen araçların motor ve şanzımanlarında kullanılacak.

Hali hazırda satışı devam eden Mitsubishi Motors modelleri, Space Star, Attrage, ASX, Lancer, Outlander, Pajero ve L200’ün yanı sıra Mitsubishi Fuso Canter modellerinde de uzun ömür, yüksek performans ve yakıt ekonomisi için Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ın kullanımı önerilecek. Bakım için yetkili servislere gelen araçlarda maxima PG 5W/30, maxima 5W/40, maxima Diesel LA 5W/30, MAXIMUS LA 10W/40, MAXIMUS Turbo Diesel Extra 15W/40 ve Maxigear ürünleri tercih edilecek.

Petrol Ofisi Madeni Yağlar, sahip olduğu bilgi birikimi, ileri teknolojisi ve yüksek üretim kapasitesi ile araç üreticilerinin talepleri doğrultusunda geliştirdiği ürünlerle, araçların daha uzun ömürlü ve ekonomik şekilde kullanılabilmesine imkân tanıyor.

Türkiye genelinde faaliyet gösteren 58 Temsa Motorlu Araçlar Yetkili Servisi, uzman servis teknisyenleriyle Mitsubishi Motors ve Fuso markalı araçlara iyi sürüş ekonomisi sağlayacak şekilde bakım hizmeti veriyor. Temsa Motorlu Araçlar Yetkili Servisleri, araç bakımlarında güvenilir, ekonomik ve garantili servis hizmeti sunuyor.

OMV Petrol Ofisi A.Ş.

2014 yılında 33 milyar TL satış geliri elde eden OMV Petrol Ofisi, Türkiye’nin en büyük ikinci özel sektör şirketi konumundadır. OMV Petrol Ofisi, 1.800 akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 10 akaryakıt, 3 LPG terminali, 20 havaalanı ikmal ünitesi ve yaklaşık 1,218 milyon metreküpü aşan depolama kapasitesiyle Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketidir.

Temsa Motorlu Araçlar A.Ş.

Otomotiv sektöründe köklü bir geçmiş ve deneyime sahip olan Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi Motors binek ve ticari araçları ve Mitsubishi Fuso Canter hafif kamyonları satış, pazarlama, servis ve yedek parça faaliyetlerini 33 yetkili satıcısı ve 58 yetkili servisi ile Türkiye’de yürütmektedir. Mitsubishi Motors binek araçlar grubunda; Space Star, Attrage, ASX, Lancer, Outlander ve Pajero bulunurken, ticari araçlar grubunda ise L200 pick-up ve hafif kamyon segmentinde de Canter yer almaktadır. Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi Fuso’nun Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan ve Kazakistan distribütörlüğünü yürütmektedir.

Daha fazla bilgi için:
OMV Petrol Ofisi A.Ş.
Basın İlişkileri
Duygu Özsoy
Tel.: + 90 212 329 15 00
E-Mail: duygu.ozsoy@omv.com
http://www.poas.com.tr