50 TL’ye Varan MaxiPuan’lı Maximum Petrol Ofisi Kampanyası!

MAXIMUM Yasal Petrol Ofisi 50 TL Bannerlar_800x316

 

 

50 TL’ye Varan MaxiPuan’lı Maximum Petrol Ofisi Kampanyası!

Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 15 Mart  15 Nisan tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 3. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize, yine  Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinizde kullanmak üzere 30 TL MaxiPuan!

Kampanyaya Maximum Mobil’den katılana ilave 20 TL, toplamda 50 TL MaxiPuan!

Kampanya Detayları:

 1. İlave 20 TL MaxiPuan’ın kazanılması için kampanya koşullarının yerine getirilmesinin yanı sıra kampanyaya Maximum Mobil’den katılım gerekmektedir. Diğer tüm kanallardan alınan başvurularda kampanya koşullarının yerine getirilmesi durumunda en fazla 30 TL MaxiPuan kazanılabilecektir.
 2. Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 3 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
 3. Kampanya kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 4. Kampanya süresince, kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin "PO" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
 5. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 6. SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası banka sisteminde alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
 7. Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar da dahil olup Maximum Mobil’den katılıma verilecek ilave 20 TL MaxiPuan Ziraat Maximum Kart sahiplerini kapsamamaktadır. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “PO” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
 8. İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 14 Mayıs 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 15 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
 9. Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecektir.
 10. Kampanya kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
 11. Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
 12. Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 13. Kampanyadan MercedesCard, Maximiles ve Bankamatik Kartı ile de yararlanılabilir.
 14. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
 15. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 16. Kampanya kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
 17. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.