İSTASYONLARDA SEÇ-G

İstasyonlarımız Petrol Ofisi SEÇ-G bakış açısını yansıtan mekanlarımızdır. Çalışmalarımız sırasında; toplumun ve çevrenin ve aynı zamanda şirketin varlıklarının ve itibarının emniyetini ve güvenliğini sağlamak önceliğimizdir.

BAYİLERİMİZ;
Bayilerimiz SEÇ-G çalışmalarımıza destek verir, yasal prosedürleri takip eder, yenilikleri uygular, personelin SEÇ-G bakış açısının sağlanması, emniyetli davranmaları ve eğitim konularında azami özen gösterir. Tüm çalışanlar acil durumlarda nasıl davranması gerektiğinin bilincindedir. Bayilerimiz, ekipmanların bakımını zamanında yaptırarak varlıkların ömrünün uzun olmasını sağlar.

MÜŞTERİLERİMİZ;
Müşterilerimizin de, istasyonlarımızda emniyetli ortamın oluşmasına katkısını beklemekteyiz. İstasyonlardaki akaryakıt ve lpg en tehlikeli ürünlerdir. Parlama, patlama ve yangın gibi tehlikeli ortamlar oluşmasını önlemek mümkündür. İstasyon içerisinde sigara içmek, ateş yakmak, cep telefonu ile konuşmak gibi davranışlarda bulunmamak gerekir.
Müşterilerimizin tüm sorularına cevap veren ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren Müşteri Danışma Hattımız ise, SEÇ-G açısından da sizleri bilgilendirebilmektedir.