Planlama & Performans İzleme

SEÇG’yi güçlendirmek için Planlama & Performans İzleme

SEÇG Planlama & Performans İzleme (PPİ) , Stratejinin ve yıllık hedef belirleme sürecinin hazırlanmasında kolaylaştırıcı ve iletişim sağlayıcı bir rol üstlenmiştir. Bu , dört adet konuyla ilgili departmanın (SEÇG) katkılarını bir araya toplamakta ve diğer kurumsal fonksiyonlarla uyumluluğu sağlamaktadır.

SEÇG-Planlama-&-Performans-İzleme

Bu departman şirketin güçlü ve olgun bir SEÇG kültüründen grup çapında uyumlu ve kapsamlı bir SEÇG ile entegre ve proaktif bir sürdürülebilirlik kültürüne dönüştürülmesini sağlamaktadır.

Raporlama, geride bıraktığımız yıllar içerisinde daha iyi veri kalitesine yol açmış ve SEÇG’nin olgunluk seviyesinin yükselmesini sağlamıştır. Bu aynı zamanda çok iyi sonuçları ve bazı ödülleri de beraberinde getirmiştir. Dahili raporlama aynı zamanda yönetim tarafından daha hızlı karar alınmasını sağlamaktadır.

PPİ aynı zamanda grup çapında uyumlu yönetim sistemi ve denetimleri bazında sürecin sürekli olarak gelişmesini sağlayacaktır. Eğitimler, farkındalık ve bilgi gelişimi organizasyon çapında SEÇG’ye olan bağlılığı ve liderliği artıracak ve mükemmeliyet kültürü yaratmaktadır.